PBHC2017 Podziękowania!

Szanowni Państwo,

Na szczegółowe podsumowanie PBHC2017 przyjdzie jeszcze czas. Dzisiaj dobę po jego zakończeniu chciałbym przekazać moje osobiste i w imieniu PFAA podziękowania dla osób które przyczyniły się do sukcesu naszych Mistrzostw.

Bardzo serdecznie dziękuję Wiesławowi Mamotowi, który znalazł i wymyślił miejsce naszych zawodów czyli Ośrodek Kolonijny Łazy, i w mojej ocenie był to strzał w dwudziestkę.  Ponadto Wiesław włożył ogrom osobistej pracy i zaangażowania w wytworzenie gigantycznej ilości palików wyznaczających stanowiska strzeleckie oraz systemu prętów do mocowania figur, który sprawdził się w 200 %. Wiesław gratuluje wspaniałego wyniku i medalu w kategorii AMBHR –  jesteś Wielki!

Niemniej serdecznie dziękuję Krzysztofowi Burzymowskiemu, który zaangażował się w projekt PBHC2017 od samego początku i zawsze był wspierającym głosem rozsądku, ale i entuzjazmu dzięki któremu kręciły się tryby naszej machiny. Krzysztof był szefem ustawienia ścieżki łuczniczej podczas obu dni Mistrzostw, co oprócz pracy koncepcyjnej, oznaczało konieczność ciężkiej fizycznej pracy z przenoszeniem figur i reszty sprzętu. Od piątku do niedzieli zrobiliśmy na nogach ponad 50 km i to raczej szybko :-).

Krzysiu dziękuję Ci za to jaki jesteś, dziękuję Ci za przyjaźń i chciałem powiedzieć/napisać, że jestem szczęśliwy że Cię znam.

Ogromne podziękowania dla Piotra Korca, za wspólną pracę od piątku do niedzieli. Podziwiam Cię za to, że po społecznej pracy na rzecz Mistrzostw, jechałeś do pracy na nockę, a pomimo tego cały czas miałeś dobry humor i pozytywną energię. Jesteś świetnym kompanem, z którym taka praca to sama przyjemność. Dodatkowe gratki za prowadzoną ze swadą konferansjerkę podczas ceremonii rozdania medali!

Wielkie podziękowania dla Adama Zenio, za wspólne ustawianie trasy w oba dni Mistrzostw, ogarnianie spraw wszelakich i w ogóle za wszystko co Adam dajesz od Siebie!

Niezwykłe podziękowania dla Agnieszki Domagały za siłę sprawczą i kierowanie naszym biurem podczas Mistrzostw, sprawną rejestrację, funkcję skarbnika, dobrego ducha i kierownika panującego nad klientami wchodzącymi do naszego biura w pokoju numer 8 🙂

Niemniejsze podziękowania dla Tomasza Cejmera, za sprawne wprowadzenie i policzenie wyników, panowanie nad emocjami i zimną Excelową krew w przeniesieniu czasem nieczytelnych metryczek do systemu zliczającego wyniki. Dzięki Twojemu zaangażowaniu mogliśmy błyskawicznie podać wyniki po pierwszym dniu i wyniki finalne po zakończeniu Mistrzostw. Well Done i Brawo !

Dziękuje Robertowi Kławikowskiemu i Marcie Kołak, za sprawne przeprowadzenie kontroli technicznej łuków bloczkowych.

Bardzo Bardzo dziękuję Tomkowi Leciejewskiemu, który całkowicie z własnej nieprzymuszonej woli, wziął na klatę, kwestię transportu figur i sprzętu w obie strony, a podczas Mistrzostw też ogarniał i pomagał we wszystkich sprawach.

Dziękuję Tomkowi Buciorowi, za ogarnięcie transportu, wspólne rozkładanie i zbieranie figur, za to że miał czołówkę, co było zdecydowanym atutem podczas nocnego zbierania figur i stanowisk strzeleckich w sobotni wieczór.

Ogromne podziękowania za Wszystko dla Moniki Grygo, Agnieszki Leciejewskiej, Urszuli Cejmer i Anety Mietełka, Wasza praca i zaangażowanie walnie przyczyniło się do sprawnego przeprowadzenia Mistrzostw.

Dziękuję Agnieszce i Lenie Głuch za dokarmianie komitetu organizacyjnego, to dzięki Wam mieliśmy energię!

Dziękuję Maćkowi Kucewiczowi, Adamowi Kaczmarkiewiczowi, Wojtkowi Rybarczkowi za wydatną pomoc w zbieraniu figur, sprzątaniu trasy etc. Bydgoscy Łucznicy zawsze się spisują !

Dziękuję Adamowi Cymkiewczowi za zaangażowanie i pracę nad oprogramowaniem do prowadzenia zawodów 3D.

Bardzo dziękuję Panu Dyrektorowi Ryszardowi Wężykowi z Ośrodka Kolonijnego Łazy, za jego zaangażowanie, opiekę nad nami i serdeczną gościnę podczas całych Mistrzostw, oraz przed i mamy nadzieję po Mistrzostwach. Mamy dalsze plany, które wiążą się i z tym miejscem i z Panem Dyrektorem.

Bardzo przepraszam jeżeli kogoś pominąłem, ale niezwykle serdecznie i szczerze chciałbym podziękować Wszystkim którzy przyczynili się do niewątpliwego sukcesu naszych Mistrzostw.

Uważam Mistrzostwa Polski w Łucznictwie 3D IFAA/PFAA Polish Bowhunter Championships PBHC2017 za udane!

Z łuczniczym pozdrowieniem,

Marcin Eckert

Prezes PFAA